الرئيسية » Shop » Small Appliances » Midea Water Heater 6 Liter – White JSZ12-6DHSN
Toshiba - Refrigerator - Origin Inverter Motor 463 L - Morandi Grey GR-RT624WE-PMN(06)
43,000 EGP Original price was: 43,000 EGP.32,995 EGPCurrent price is: 32,995 EGP.
FRESH WATER DISPENSER 3 SPIGOTS WITH CABIN GREY FW-16VCDH-with Cup Holder
6,500 EGP Original price was: 6,500 EGP.5,799 EGPCurrent price is: 5,799 EGP.
Midea Water Heater 6 Liter – White JSZ12-6DHSN
SKU:
JSZ12-6DHSN
- Capacity 6 Liters
- Power Source Battery Powered
- Special Features Warranty: 3 Years Full Warranty, Gas Type: NG Natural Gas
- Color White
- Material Copper
- Style Tankless Water Heater
- Maximum Operating Pressure 8 Bars
- Mounting Type Wall
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
3 in stock
0
days
00
hr
00
min
sc
3 in stock
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Description
- Capacity 6 Liters
- Power Source Battery Powered
- Color White
- Material Copper
- Style Tankless Water Heater
- Mounting Type Wall
- More Stable Dual-Ignition: the dual ignition needles make the ignition more stable and safer
- Flue Blockage Protection-stop working if something blocks the flue
- Dry Heat Protection-stop working when extremely low or no water flow into the gas water heater
- Pressure Release Safety Valve-the valve relieves the extra water pressure when it exceeds 12MPa in case of unstable water pressure Auto Power off After 20min Working