الرئيسية » Shop » Small Appliances » Kenwood Airfryer 5.5l, Large 5.5litre/2.4kg Capacity- White – HFP50.000WH – 220V supply voltage and 50Hz “International Warranty “
Kenwood Air Fryer 1800 watts 5.5 Litre Black - HFP50.BK “International Warranty “
8,500 EGP Original price was: 8,500 EGP.4,595 EGPCurrent price is: 4,595 EGP.
Kenwood Airfryer 5.5l, Large 5.5litre/2.4kg Capacity- White – HFP50.000WH – 220V supply voltage and 50Hz “International Warranty “
SKU:
HFP50.00WH
- Special Features Temperature Control
- Item Dimensions D x W x H 30D x 35W x 30H centimeters
- Color White
- Capacity 5.5 Liters
- Material Plastic
- Output Wattage 1800 Watts
- Wattage 1800 watts
- Voltage 220 Volts
- Control Method Touch
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
8,500 EGP
Out of stock
Out of stock
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Description
- Color White
- Capacity 5.5 Liters
- Material Plastic
- Output Wattage 1800 Watts
- Wattage 1800 watts
- Voltage 220 Volts
- Control Method Touch
- Only one spoon oil, 90% less fat than traditional buyers